menu

O DEVELOPEROVI

Rezidence Citadela16 je projektem společnosti Projekt Zeta Holding a developera PDM Group. Rádi bychom vám obě společnosti ve zkratce představili.

Projekt Zeta Holding

Společnost Projekt Zeta Holding je českou investiční a developerskou skupinou, která má na svém kontě několik úspěšně zrealizovaných investic do realitních projektů v České Republice. Mezi ně patří například development dvou logistických parků v Ústeckém kraji nebo rezidenčního projektu v Kralovicích. Další významnou referencí je nově vznikající development na rozsáhlé ploše u budoucí stanice metra D v Libuši.

PDM Group

PDM Group je českou developerskou společností, jejíž tým se v rámci PDM Group nebo za svého předchozího působení podílel na projektové přípravě a řízení některých nejvýznamnějších projektů v rezidenčním, kancelářském a i komerčním segmentu trhu realizovaných v Praze, na Slovensku a v Rakousku. Jedná se zejména o projekty: RIVER CITY PRAGUE - areál, který představuje významnou urbanistickou oblast v Praze, kde území Karlína bylo rozšířeno až k nábřeží a obohaceno o zelenou promenádu podél řeky, která zároveň slouží jako protipovodňová ochrana; Central Park Praha - projekt na hranici jednoho z největších pražských parků na rozhraní Žižkova a Vinohrad, který promyšleně kombinuje bydlení v terasových a věžových domech, umístěných ve svahu a situovaných kolem nového centrálního parku tak, aby vytvořily bezpečný areál; Nupharo Park – inovační centrum navržené tak, aby vyhovovalo nejrůznějším skupinám společností od začínajících firem v oblasti technologií až po největší nadnárodní korporace; Suchdol Vistas – příprava výstavby 110 bytů v šesti samostatných objektech s podzemními garážemi na území městské části Praha Suchdol. Mezi další reference patří Malé náměstí 13, Praha 1, Jilská 16, Praha 1, Šultysova 11, Praha 6, Bělohorská , Praha 6, Štúrova 8, Bratislava, Zelená 8, Bratislava, Rathausstrasse 15, Vídeň.

Cílem obou společností je zanechat po sobě kvalitní projekty a profesionálně odvedenou práci.

www.pdmgroup.cz