menu

LOKALITA

Projekt Citadela 16 je situovaný v klidné části Libuše. Obrovskou výhodou je jeho poloha u budoucí stanice metra D Libuš, kam pohodlně dojdete ze svého domova za pár minut. V blízkosti se také už v roce 2022 bude nacházet tramvajová stanice. Cestu na zastávku hromadné dopravy si můžete zpříjemnit procházkou přes krásný městský park, který vznikne přímo vedle projektu. Dopravní dostupnost lokality je výborná už nyní. V blízkosti se nacházejí zastávky několika autobusových linek, které vás dovezou na stanici metra C Kačerov.

Výstavba nového městského centra a parku v těsném sousedství plánované stanice metra Libuš bude impulsem pro zahájení rozsáhlejší revitalizace pozemků i nemovitostí v celém okolí. Dá se očekávat, že se tím kvalita života v tomto městském prostředí dostane na ještě vyšší úroveň.

Kousek od projektu se nachází The PRAGUE BRITISH SCHOOL, oblíbená akademie Wonderland a několik dalších veřejných a soukromých mateřských a základních škol. Klidné prostředí je typické také dostatkem zeleně, která působí jako oáza a přímo láká k aktivnímu trávení volného času. Můžete si například vyjet na kole do Modřanské rokle nebo si udělat rodinnou procházku v Komořanském lese.

Libuš patří mezi dynamicky se rozvíjející městské části Prahy a nabízí klidné bydlení pro rodiny s veškerou občanskou vybaveností, bezproblémovou dopravní dostupností do centra, kterou brzy doplní plánované otevřené nové trasy metra D a tramvaje, a perfektní infrastrukturu navazující na Jižní spojku, Pražský okruh, brněnskou D1 či na ulici Novodvorská a Modřanská s dalšími dopravními možnostmi včetně tramvaje a vlaku.